Start monetizing

LMT EDLUS

About EDLUS

LMT EDLUS is a tailor made solution for the construction industry, providing employee registration and data management for closed and open facilities.

Virsraksts viens

LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos. LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos:

  • LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums,
  • nodrošinot darbinieku reģistrāciju,
  • datu pārvaldīšanu,
  • slēgta un atvērta tipa objektos.

Virsraksts divi

LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos. LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos. LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos. LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos.

Virsraksts trīs

LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos.
LMT EDLUS ir īpaši izstrādāts risinājums būvniecības nozarei, nodrošinot darbinieku reģistrāciju un datu pārvaldīšanu slēgta un atvērta tipa objektos.

Bildes apraksta lauks

Cookie Settings